Actueel

Hieronder vindt u de meest recente nieuwsitems, events en publicaties. Wij houden u graag op de hoogte door middel van onze nieuwsbrief en nieuwsberichten. Het aanmeldformulier vindt u onderaan deze pagina.

NIEUWS

Lerarenopleiding

Nieuwe ‘basis’bekwaamheden in Vlaanderen: belangrijke eerste stap
24/06/2026

Na ons studie- en adviesrapport van 1 december 2025 en de conceptnota van 6 maart 2026, ligt er vandaag een eerste concreet resultaat: een set ‘basis’bekwaamheden voor de startende leraar kleuter- en lager onderwijs, in consensus vastgelegd.

 

Lees meer
IMG_3673

NVAO's Meet&Greet brengt hogeronderwijssector bijeen in Den Haag
18/06/2026

Op woensdag 17 juni vond de jaarlijkse Meet&Greet van de Nederlands-Vlaamse Accreditatieorganisatie (NVAO) plaats in de klassieke Sociëteit De Witte aan het Plein in Den Haag. Met ongeveer 250 professionals uit het hoger onderwijs in Nederland, Vlaanderen en Luxemburg was de bijeenkomst uitstekend bezocht.

Lees meer
Alle nieuws

AGENDA

30 06 '26

Online spreekuur Gezamenlijk Onderwijs - 30 juni 2026

Lees meer
25 06 '26

Consultatie-evaluatiesessie (instellingen)

Lees meer
Alle evenementen

Publicaties

Bouwstenen_min

Overview Report BTS Programme Assessments 24-25 Luxembourg

mei 2026
Lees meer
shutterstock_2659112059_min

Werkwijze beoordeling van ZiB en het PDG-traject in de visitatie van lerarenopleidingen

maart 2026
Lees meer

NVAO presenteert agenda thematische analyses kwaliteitszorg 2026

februari 2026
FOQUS
Lees meer
Kunstmatige_intelligentie

NVAO Nederland publiceert startverkenning Generatieve AI

februari 2026
Lees meer
shutterstock_2301806471_1

Aangepaste tarieven NVAO-procedures per 1 januari 2026

januari 2026
Lees meer
Alle publicaties

Blijf op de hoogte

Wij houden u graag op de hoogte door middel van onze nieuwsbrief en nieuwsberichten. Klik hieronder om u aan te melden.

Inschrijven