Internationaliseringsinitiatief Hanzehogeschool uitgeroepen tot Best Practice
De deelnemers aan het NVAO-seminar "Good Practices in Internationalisation" hebben op 12 januari 2012 het "Intercultural Competence Learning Lab" van de Hanzehogeschool Groningen uitgeroepen tot Best Practice in Internationalisation. Het IC Learning Lab is een trainingsprogramma waarbij het verbeteren van de interculturele vaardigheden van docenten centraal staat.
Het publiek selecteerde de best practice uit zes presentaties die waren geselecteerd uit alle ingezonden good practices. Iedere presentatie vertegenwoordigde een standaard in het beoordelingskader voor het bijzonder (kwaliteits)kenmerk internationalisering.
De vijf andere presentaties waren van het Institute for Social Studies - Erasmus Universiteit (standaard 1: vision); de Erasmus Universiteit (standaard 2: learning outcomes); Xios Hogeschool Limburg (standaard 3: teaching and learning); de Stenden Hogeschool (standaard 3: teaching and Learning) en het K.H. Kempen University College (standaard 5: students).
De best practice van de Hanzehogeschool is een voorbeeld voor standaard 4: staff.
Seminar Good Practices in Internationalisation






